رفوگری فرش

رفوگری فرش؛ رنگ برداری تخصصی

تعمیر فرش و رنگبرداری انواع قالی‌های دستبافت که در اثر تماس با آب دچار تداخل رنگ شده است.

 

رفوگری فرش؛ مرمت سوختگس فرش

ترمیم فرش سوختگی‌های سطحی و عمقی انواع قالی‌های ماشینی و قالی‌های دستبافت به صورت تخصصی و غیر قابل تشخیص

رفوگری فرش را به متخصصش بسپار

ترمیم و بازسازی بخش‌های آسیب دیده فرش را رفوگری فرشمی‌گویند. رفوگری فرش توسط قالیشویی و یا افراد مجرب در حرفه رفوگری فرش انجام می‌شود. رفوگری فرش یک کار کاملا تخصصی است. رفوگری فرش یکی از خدمات پردرخواست در مجموعه “خدمت از ما” است. رفوگری فرش یا همان ترمیم فرش پوسیده جهت از بین بردن پارگی فرش ماشینی یا تعمیر شیرازه فرش مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت رفو فرش دستباف از رفوگری فرش ماشینی بیشتر است. تعمیر فرش یا همان رفوگری فرش خدمتی است که تنها باید به دست فرد با تجربه انجام شود. اگر به دنبال آموزش رفوگری فرش دستباف یا آموزش رفوگری فرش سوخته هستید بهتر است آموزش رفوگری فرش دستباف را نزد افراد با تجربه در این زمینه ببینید.

رفوگری فرش؛ مرمت ریشه انواع قالی

ترمیم ریشه انواع قالی‌های ماشینی و دستبافت بصورت کاملا تخصصی توسط رفوگران با تجربه جهت زیبایی و جلوگیری از آسیب رسیدن به فرش‌های شماست.

 

رفوگری فرش؛ مرمت پوسیدگی قالی

ترمیم فرش و باز سازی پوسیدگی انواع قالی‌های دستبافت آسیب دیده به ضمانت کیفیت کار و غیر قابل تشخیص بودن محل رفو شده در کوتاهترین زمان

رفوگری فرش؛ ترمیم قالی بلژیکی و فانتزی

مرمت و تعمیر فرش فانتزی و بلژیکی با نخ‌های مخصوص خود قالی و تضمین کیفیت و عمر قالی بعد از تعمیر و مرمت

 

رفوگری فرش؛ تعمیر فرش پوست و چرم

تعمیر انواع فرش‌های پوست و چرم به صورت تخصصی و تعویض تکه‌های سابیده و آسیب دیده پوست و چرم

نحوه ثبت سفارش رفوگری فرش چگونه است؟

در صورتی که نیاز به دریافت خدمات رفوگری فرش داشتید می‌توانید درخواست خود را در سایت و یا پیج اینستگرام ما “خدمت از ما” ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست رفوگری فرش متخصصین حاضر در این مجموعه درخواست رفوگری فرش شما را مورد بررسی قرار می‌دهند. با توجه به توضیحات شما در هنگام ثبت درخواست رفوگری فرش، قیمت رفوگری فرش پیشنهادی خود را برای شما ارسال می‌کنند. شما می‌توانید به پروفایل متخصص رفوگری فرش مراجعه نموه و از میزان تخصص و مهارت و تجربه وی اطلاعات خوبی به دست آورید. همچنین با توجه به نظرات و امتیازات مشتریان از نحوه عملکرد و میزان تخصص وی اطلاعات خوبی به دست آورید. از بین متخصصین رفوگری فرش بهترین و مورد اعتمادترین خود را انتخاب نمایید. 

 

عملیات رفوگری فرش چگونه است؟

وسایل کار رفوگری فرش: 

قلاب، درفش، خواب پشت، دفتين، قيچی، دم باريک(انبردست)، سوزن دردواندازه كوچك وبزرگ، نخ پود، نخ پنبه ای(چله)، نخ ابريشمی، ظرف آب، تخته، چارچوب چكش، ميخ كش، اتو، كيله، ميخ.

نخ‌های رنگین مطابق رنگ بافت فرش و بر حسب این که فرش کهنه و رنگ رفته باشد باید نخ‌های انتخاب شده برای قالی نیز رنگ رفته انتخاب شود وهمچنین نخ‌های چله و پودها.

 نقشه قسمتی از فرش که از بین رفته است باید از روی قسمت‌های مشابه و سالم فرش تهیه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *